Типові запитання і відповіді


Яка вартість навчання за обраним курсом?

Навчання безкоштовне. Ви оплачуєте лише реєстрацію у системі.

Як отримати можливість навчатися за обраним курсом?

Сайт передбачає можливість ознайомлення з курсом в режимі гостьового доступу (без реєстрації на сайті) та з реєстрацією вашого профілю. Після реєстрації вашого профілю на сайті academia.in.ua ви маєте змогу записатися на курс.

Що означає записатися на курс?

Після реєстрації система сприймає вас як учасника проекту "ЗНО "Academia" - електронні курси до ЗНО". Тепер ви повинні обрати курс, який будете вивчати. Для цього ви заходите на обраний курс. В лівому меню в пункті налаштування обираєте "Записати мене на цей курс". Після запису на курс ви отримуєте повний навчальний доступ до курсу.

Що таке онлайн-гра або онлайн-тест?

Це спосіб вивчення вами нового матеріалу або закріплення пройденого, при якому система генерує для вас унікальний варіант завдань із бази даних, і пропонує вам їх пройти. Після виконання завдання система оцінює вашу спробу.

Що таке навчальний тест?

Навчальний тест не має обмеження часу на виконання і дозволяє виконати декілька спроб по кожному окремому запитанню. За кожну невірну відповідь система нараховує вам штрафні бали при виставленні остаточної оцінки

Чи зможу я виконати пробне тестування у режимі наближеному до ЗНО?

Так, звісно. Після проходження всього курсу користувачам буде запропоновано виконати тестові завдання в екзаменаційному режимі, який передбачає встановлення обмеження в часі відповідно до обраного вами курсу.

Що може зменшити мою оцінку на ЗНО?

Ви повинні реально оцінювати свої знання. А тому жодної заниженої або завищеної самооцінки. ЗНО слід виконувати налаштувавшись на позитивний результат. В жодному разі не списуйте у сусідів. За свої помилки нехай відповідають самі.

Остання зміна: Wednesday 1 February 2017 3:20 PM